Skocz do zawartości

Skarga na DiegoPL777

Pi3rrdolish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Pi3rrdolish
Nick oskarżonego:Diego77PL
Powód oskarżenia: chlop sie na mnie uwzial, jak nie ban za aim bota to teraz to
Opis sytuacji:snie przed sekunda przylapalem chitera z wh, poinformowalem Diego zeby go oblukal. Co uslyszalem? ze mam sie ogarnac,napisalem ok niech gra z wh to mnie wyrzucil z serwera
Dowody: bart byl na serwie widzial,nie mam ss bo mnie wyrzucil
Proponowana kara:ten chlop ma problem jakis .. nie powinien byc administratorem
Edytowane przez Pi3rrdolish

rozumiem za na [email protected] ale skoro tak nie zrobilem to powod napisania do mnie ogarnij sie dzieciaku czy kick za to ze powiedzialem tylko na mikro ze mam 24 lata i nic sobanie wnosi bo nie chce mu sie sprawdzic typa? dobrze wiemy ze ja mam racje 

@AsehoV Sprawa wyjaśniona. 
@Pi3rrdolish nie dostosował się do wzoru. Nie napisał na [email protected] Diego pochopnie Cię wyrzucił za mikro/kicka dał.  Twierdzi, że coś nie tak z Twoim mikro było. 
@Diego77PL na spokojnie podchodź. Rozumiem Cię jest zamieszanie na serwie jak jest więcej ludzi i jakieś dzieci się wydzierają lub utrudniają grę. Mogłeś usłyszeć kogoś innego. 

@brook1yn. Co o tym sądzisz co robimy? Czekam by podjąć wspólnie decyzję.

• Lubie to  (+1) 2

blind.png.836ce0eabcffff950f68c8c1cd45dfc1.png

Symulator to Ty masz w głowie. Mówie swoim głosem. Nie wciskaj innym kitu. Chcesz to porównamy głosy. W cs I np na Messenger czy gdzie chcesz . Co Ty na to? Bo widzę dalej lecisz w zaparte I kłamiesz 

4 minuty temu, Pi3rrdolish napisał:

Symulator to Ty masz w głowie. Mówie swoim głosem. Nie wciskaj innym kitu. Chcesz to porównamy głosy. W cs I np na Messenger czy gdzie chcesz . Co Ty na to? Bo widzę dalej lecisz w zaparte I kłamiesz 

Bez obrażania.

forum.gif.6b267e7bd7f3f038c3131e7e670b989f.gif

Naklejki

• Naklejki

Nikogo ni obraziłem. Symulator ma w głowie to nie obraza  Szanujmy się. Szkoda że odpisał tylko o jakimś symulatorze a o cziterze już nic . I to ma byc ogarnity administrator? Przeciez ludzie jak czytaja ten post to kazdy czlowiek widzi po czyjej stronie jest wina. Rozumiem ze koledzy i jeden broni drugiego ale to jest juz przesada. 

20 minut temu, Pi3rrdolish napisał:

Nikogo ni obraziłem. Symulator ma w głowie to nie obraza  Szanujmy się. Szkoda że odpisał tylko o jakimś symulatorze a o cziterze już nic . I to ma byc ogarnity administrator? Przeciez ludzie jak czytaja ten post to kazdy czlowiek widzi po czyjej stronie jest wina. Rozumiem ze koledzy i jeden broni drugiego ale to jest juz przesada. 

Przesadą jest to aby trzymać porządek na serwerze? Zgłaszanie cheatow na [email protected] jest po to aby trzymać porządek na serwerze. Ja jestem człowiekiem w dodatku bezstronnym i nie widzę tego, że wina jest po tej stronie co wymyśliłeś sobie ty 

forum.gif.6b267e7bd7f3f038c3131e7e670b989f.gif

Naklejki

• Naklejki

Ty Panie widzisz co Ty piszesz? Z nim to nie pierwszy raz. Pierw ban za ani bota (dostałem ub bo byłem czysty) teraz kick za symulator którego nie miałem. Dwa wyzwal mnie od dzieciaka więc się odezwałem na mikro. Olal to że napisałem że jest cziter. Bez względu czy na u czy na czacie. Powinien to sprawdzić I najwyżej napisać że nie mogę pisać bez pośrednio żeby każdy widział.  Dalej jesteś w swoim mniemaniu że on ma rację? Haha

27 minut temu, Pi3rrdolish napisał:

Ty Panie widzisz co Ty piszesz? Z nim to nie pierwszy raz. Pierw ban za ani bota (dostałem ub bo byłem czysty) teraz kick za symulator którego nie miałem. Dwa wyzwal mnie od dzieciaka więc się odezwałem na mikro. Olal to że napisałem że jest cziter. Bez względu czy na u czy na czacie. Powinien to sprawdzić I najwyżej napisać że nie mogę pisać bez pośrednio żeby każdy widział.  Dalej jesteś w swoim mniemaniu że on ma rację? Haha

z tego co słyszałam, grasz ze stymulatorem głosu. A dowód na to jest taki, że jak uświadomiłeś diego o tym że czeka na Niego skarga, właśnie mówiłeś ze stymulatorem głosu, więc nie idź w zaparte, że czegoś takiego nie masz ;)

Sprawdzamy głos? Mam dzieci 2 I 4 lata ale odpale ten komputer I sprawdzimy bo I tak śpią. Wejdę w cs powiem kilka zdań następnie połączymy się na mesku na wideo lub sam głos bo mnie smieszycie 

Właśnie z tego co słyszałaś. Plotka goni plotkę  ;) ja chętnie to udowodnie że mam rację bo Diego ma 0 kompetencji jako admin. Nie ogarnia I to zauważyłem nie od dziś.  z uśmiechem na twarzy udowodnie że mam rację co do bojkotu symulatora plus nie kompetencje jego o beater że miał wh A całkowicie mnie olal I zaczął wyzywać od dzieciaka. Nie kompomitujmy się. 

Tak czytam co wy tu piszecie i chłopak pisze, że możecie go sprawdzić na fb, ts, dc a nawet może dać numer telefonu aby to zweryfikować a wy i tak piszecie, że używa symulatora glosu. W taki sposób nigdy do niczego nie dojdziecie bo tu jest ewidentnie słowo przeciwko słowu. Niech ktoś to zweryfikuje i da werdykt. 

Też miałem taką sytuację na arenach, że posadzili kogoś o symulator głosu a jak to zweryfikowałem okazało się, że żadnego symulatora gracz nie używał ale jeden tak palnął to wszyscy zaczęli papugować. 

I najważniejsze pytanie. Skąd wiecie, że mógł używać symulatora? Macie aż tak idealny słuch, jakieś info od kogoś czy co? Bo ja tutaj nie widzę, żadnych dowodów tylko to, że jeden admin tak napisał a reszta potwierdza jego słowa. Pokój. 

• Kocham to (+1) 1

76561199144673184.png

Naklejki

• Naklejki

Obejrzę demko i dam werdykt

EDDITT://

Powiem krótko : Po obejrzeniu demka gracz o nicku @Pi3rrdolish nie brzmi jak Symulator Głosu. 

@Pi3rrdolish A Odpalonych graczy następnym razem zgłaszaj na "[email protected]" przecież to nic Ciebie nie kosztuje .

@Diego77PL Co do Ciebie to otrzymujesz "Ostrzeżenie Słowne" / Musisz podchodzić do ludzi z dystansem , nie możesz od tak dawać kicka bo usłyszałeś kogoś innego , musisz dać graczom więcej luzu. Nie banować ludzi bo ktoś przeklnie "kur**" gdzie Ty już dasz bana. Jeżeli jest to notoryczna wiązanka która się ciągnie w kółko czy jakaś prowokacja to okej Ban słuszny.

Następnym razem panowie proszę Edytować posty a nie zaśmiecać bez pochopnie. 

@Pi3rrdolish Skarga o kick ? Serio?  Tyson

Temat zamykam 

Edytowane przez brook1yn.
    • Lubie to  (+1) 2

Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...